Cafeneaua de discutii a Comunitatii NN
Acum este Mar Feb 20, 2018 03:47

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 155 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Galerie pentru Petrutza
MesajScris: Dum Mar 14, 2010 09:23 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Petrutza imi pare rau ca a trebuit sa treci prin asa ceva dar ai sa vezi ca timpul trece pana la urma indiferent de cum ni-l petrecem si o sa fie bine, foarte trist si revoltator stadiul in care se prezinta medicina in Romania ma bucur ca pana la urma ai ajuns pe mainile unor doctori competenti nu macelari..off. Gandeste-te la puiutii tai si o sa te simti mai bine.Multa sanatate iti doresc #::h1

Sus

MesajScris: Dum Mar 14, 2010 10:03 
Neconectat
De-al casei
De-al casei

Petrutza imi pare bine ca aud vesti mai bune de la tine.Am fost si eu plecata la ai mei in Reghin(langa Tg.Mures) si am vrut sa trec pe la spital sa intreb de tine dar nu stiam cum te cheama :oops: si in ce salon esti :cry: .Iti doresc recuperare cat mai rapida si usoara(daca se poate) sa te poti bucura si tu de cele 2 minuni ale tale #-:p1 #::h1 #-:p1

Sus

MesajScris: Dum Mar 14, 2010 10:45 
Neconectat
Dependent NN

Doamne, Petruta, prin ce a trebuit sa treci #-::c01 iti doresc o recupaerare cat mai rapida si sa te intorci la joaca cat mai repede cu puiutii tai.

Sus

MesajScris: Lun Mar 15, 2010 00:22 
Neconectat
Oracol
Oracol

Petrutza, draga mea, imi vine sa plang cand ma gandesc prin cat chin ai trecut si ca ti-a fost rapita bucuria de a alapta, de a avea grija de copii tai, de a putea fi atat mama cat si sotie!
Ma bucur ca operatia a reusit, ma rog sa se prinda bine, sa nu faci nici o infectie si sa te refaci repede sa incerci sa uiti cosmarul prin care ai trecut! #-::c01 #-:p1

Sus

MesajScris: Mar Mar 16, 2010 20:44 
Neconectat
Moderator
Moderator

draga mea #::h1
ma bucur ca operatia a fost un succes :!:
iti doresc sa te refaci cit mai repede si fara alte urmari. si te imbratisez cu drag :!:

Imagine

Din Regulamentul forumului: Evitati posturile care contin doar "Subscriu", "De acord", "Lol" si altele de genul acesta, care in fond nu spun nimic. E de preferat sa emiteti o parere proprie, in ideea unei comunicari mai de substanta.

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 155 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Ora este UTC + 2 [ DST ]